Ve dnech 27. a 28.4.2024 se uskutečnil zájezd členů našeho sboru do Dalešického pivovaru ( pivovar filmových Postřižin) pod interním názvem „Po stopách strýce Pepina“. Po příjezdu do pivovaru následovalo ubytování, poté návštěva pivovarského muzea a také samotná prohlídka pivovaru spojená s ochutnávkou. V podvečer následovala krátká procházka po obci a bohatý raut, sice to nebyla klasická zabíjačka jako ve filmu, ale veškeré pokrmy byly velice dobré. Také bylo v plánu vylézt na komín, bohužel na něm mají čápi mladé, tak nebylo možno tento nápad uskutečnit. V neděli po snídani jsme se zajeli podívat na hráz Dalešické přehrady a po krátké procházce jsme vyrazili do hasičského muzea v Přibyslavi. Po komentované prohlídce muzea byl zájezd ukončen cestou zpět do Svratky.