Dopravní automobil Volkswagen Transporter T6 s pohonem všech kol je osazen dvoulitrovým naftovým čtyřválcem o výkonu 110 kW. Převodovka je šestistupňová, manuální.
Osmimístný vůz má zesílené pérování a tlumiče, nechybí nezávislé vytápění a ochranný kryt motoru a převodovky. U dveří řidiče je zásuvka pro konzervaci a dobíjení akumulátorů. Ke spojení slouží vozidlová analogová radiostanice Motorola DM 4600, samozřejmostí je pak dvojice LED světlometů s magnetickým uchycením, světelný tok každého z nich je 1 300 lumenů. Ve dvou dobíjecích úchytech jsou ruční radiostanice, v dalších dvou pak ruční svítilny. Osvětlení bezprostředního okolí Volkswagenu zajišťují LED světla na bocích a vzadu.

Volkswagen Transporter T6 – DA-L1Z
Základní technické údaje
Značka/typ vozuVolkswagen Transporter T6
Délka vozu5304 mm
Šířka vozu1904 mm
Výška vozu2150 mm
Celková hmotnost2052 kg
Podvozek a motor
Maximální rychlost173 km/h
MotorVolkswagen AG – CXF
Výkon motoru110 kW
Emisní třídaEuro 5
Palivová nádrž70 l
Převodovkašestistupňová manuální
Kabina
Posádka1+7
Kabinačtyřdveřová