V sobotu 4.11.2023 uspořádal SDH Herálec další ročník TFA mladých hasičů v tělocvičně ZŠ ve Svratce. Je krásné sledovat, jak se tato soutěž rok od roku rozšiřuje. Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 152 závodníků ze 14 sborů, kteří soutěžili celkem v 11 kategoriích. Na ranní nástup přijel pozdravit závodníky starosta OSH Žďár nad Sázavou Luboš Zeman. Soutěž probíhala souběžně ve dvou drahách a byla zvládnuta bez problémů. Samozřejmě nesměl chybět duchovní otec TFA mladých hasičů Jaroslav Štějdíř z SDH Nové Město na Moravě, který společně se starostou města Svratka ing. Petrem Řádek předal ocenění všem soutěžícím i vítězům jednotlivých kategorií. Naši mladí hasiči nasbírali celkem 10 medailí. Gratulujeme ! Podrobné výsledky naleznete ve fotogalerii.