V sobotu 16.9.2023 uspořádal náš sbor na naší hasičské zahradě za krásného slunného a trochu větrného počasí již VII. ročník TFA mladých hasičů. Po odhlášení marodů nastoupilo ke svému startu celkem 140 závodníků všech věkových kategorií. Mezi hosty pozvání přijal starosta KSH kraje Vysočina Jan Slámečka a starosta města Svratka ing. Petr Řádek, kteří předali zlaté medaile všem soutěžícím v kategorii přípravka. Pro všechny soutěžící byl připraven diplom a dárkový balíček, ti na prvních třech místech ještě obdrželi navíc poháry. Pro závodníky, jejich doprovod a také pro diváky bylo připraveno bohaté občerstvení. Na samotný závěr soutěže nastoupilo několik vedoucích mladých hasičů na dorosteneckou trať TFA, aby ukázali svým svěřencům, jak má správně vypadat provedení jednotlivých disciplín. Za tuto jejich odvahu dostali upomínkové předměty. Podrobné výsledky naleznete ve fotogalerii.
Video ukázka soutěže: https://youtu.be/57gliuExFfk