V sobotu 15.7.2023 se uskutečnil na víceúčelovém hřišti v areálu u fotbalového stadionu Ve Svratce již 15.ročník hasičského fotbalu. Za slunečného a velice teplého počasí, kdy teploty přesahovaly hranici 30°C se turnaje zúčastnilo 11 družstev mužů a 3 družstva žen. Jak o soutěžící, tak i o diváky bylo postaráno včetně občerstvení (grilovaná klobása, točená limonáda a samozřejmě točené pivo). Během soutěžních zápasů se občas ztrácel z očí míč pod vodní mlhou. Muži byli rozděleni do dvou skupin z nichž postupovaly první dva týmy. Ženy měly samostatnou skupinu. Na závěr turnaje vyzvalo ke zkrácenému zápasu vítězné družstvo žen vítězný tým mužů. Poté se všichni účastníci a diváci přesunuli do areálu letního parketu u hasičské zbrojnice, kde proběhlo vyhlášení výsledků celého turnaje: Ženy: 1.Šťoury, 2.Hvězdy, 3.Drtičky. Muži: 1.Legendy, 2.Veteráni, 3.Nové Město na Moravě, 4.Hlinsko – podrobné výsledky naleznete ve fotogalerii pod článkem. Od 20:00 na letním parketu proběhla OLDIES party s DJ Vraťákem.