V sobotu 29. 6. 2024 se zúčastnilo 13 mladých hasičů z našeho sboru třetího závodu ligy mladých hasičů v TFA Hasičská 5tka, který tentokrát pořádal SDH Sněžné ve sportovním areálu ve Sněžném. Za velice parného počasí absolvovali závodníci trat o 8 úsecích kdy, rozvinuly hadicové vedení, podlézali a přeskakovali překážky, přitahovali barel, provedli údery v hammerboxu, určovali technické prostředky, motali hadici a tahali pneumatiku. Svratečtí mladí hasiči obsadily tři pohárové pozice a to Jakub Cempírek a Antonín Havlík druhá místa a Štěpán Tlustoš místo třetí. Podrobné výsledky naleznete na: https://hasicska5ka.cz/wp-content/uploads/2024/07/Vysledky-Snezne-2024.pdf

Přes prázdniny se mladí hasiči scházet nebudou a opět se začnou trénovat na začátku školního roku. Vedoucí popřáli dětem prázdniny plné radosti a krásných zážitků.