V sobotu 11. února 2023 se 11 mladých hasičů zúčastnilo halové soutěže „TFA junior“, která se konala ve sportovní hale za 2.ZŠ ve Žďáru nad Sázavou. Pravidla a disciplíny soutěže jsou stejné jak je známe ze soutěží dospělých, jen jsou váhově upravená, aby je mohli zvládnout děti ve věku od 6-ti let. Závodníky čekalo 5 úseků z 8 disciplínami. Po startu v prvním úseku čekal soutěžící běh přes pneumatiky a oběhnutí lavičky s plnými kanystry, ve druhém úseku následovalo roztažení dvou hadic „C“a dětský hammer box, ve třetím úseku museli soutěžící přeskočit švédskou bednu a následně prolézt tunelem s plným kanystrem, ve čtvrtém úseku soutěžící smotali do kotouče hadici „C“ a odložili do boxu, v závěrečném úseku čekalo na soutěžící odtažení figuríny okolo lavičky. Naši skvělí závodníci získali v jednotlivých kategoriích 5 medailí a ti, co medaili nezískali, tak se umístili v první v první desítce startovní listiny. Podrobné výsledky naleznete ve fotogalerii pod článkem.