V sobotu 11. 9. 2021 proběhla v areálu hasičské zbrojnice ve Svratce soutěž TFA mladých hasičů. TFA je silová soutěž hasičů, kde každý soutěží za sebe a plní disciplíny na čas. V prostředí hasičské zahrady čekala účastníky trať o šesti úsecích. Po startu závodník nejdříve mlátil kladivem mezi dvě železné desky, poté spojil několik koncovek, proskákal připravené pneumatiky, dále transportoval materiál mezi kužely, otáčel pneumatiku tam a zpět, absolvoval prolezení tunelu s transportem zátěže a smotal hadici, kterou poté uložil do připraveného boxu. Celou trať měli závodníci dle kategorie na zádech zátěž v podobě makety dýchacího přístroje. Mladí hasiči byli rozděleni na dívky a chlapce, a dále do kategorií 6-7, 8-9, 10-11, 12 -15, 16-18. Celkem se zúčastnilo 74 soutěžících ze sborů Svratka, Herálec, Křižánky, Kuklík, Věcov, Svratouch, Svítkov a Ždírec nad Doubravou. Za sbor dobrovolných hasičů soutěžilo 15 členů. Devět z nich obsadilo medailové pozice. Bronzové medaile získali ve svých kategoriích: Adam Polanský, Adéla Kvintusová, Vojtěch Doležal. Stříbrné medaile: Eliška Fialová, Vojtěch Moučka. Zlaté medaile: Sára Kadeřábková, Anežka Tichá, Michal Modráček, Jakub Modráček. Poděkování patří všem soutěžícím, vedoucím a všem, kteří se podíleli na přípravě.