1. února 2020 se družstvo mladých hasičů zúčastnilo závodů jednotlivců v disciplíně TFA v tělocvičně základní školy ve Žďáře nad Sázavou. Soutěž dětské TFA je obdobou dospělé varianty této soutěže, samozřejmě s lehčím nářadím, než mají dospělí soutěžící. Pro toto prodloužené dopoledne bylo nominováno 11 závodníků, kteří poměřili své síly a umění s mladými hasiči z okresu Žďár nad Sázavou. Závodilo se v osmi kategoriích dle věku. Nejlépe se umístila Sára Kadeřábková, která ve své kategorii obsadila první místo. Další soutěžící atakovali medailové pozice, ale vždy nějaké vteřiny byly navíc. Z důvodů zájmu o tuto disciplínu bude 21.3. od 8:00 pořádat SDH Svratka a SDH Kuklík obdobnou soutěž v tělocvičně ve Svratce.